^Atgal į viršų

,

mod.

Sveikinimas

        Tegu atriedantys šv. Velykų margučiai atneša į Jūsų širdis daug Laimės, Naujų jėgų, Stiprybės, Gerumo ir Šviesos Jūsų namams. Linkime, kad kiekviena pavasario diena atneštų daug saulės spindulių, gerą nuotaiką, neišsenkantį optimizmą.

margutis

 

                               

 

                                Pagarbiai,
                                bendruomenės vardu
                                Utenos vaikų lopšelio – darželio „Saulutė"
                                direktorė Zita Indriūnienė

Dėl šildymo sezono pabaigos

Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius išleido įsakymą ,,Dėl 2013-2014 m. šildymo sezono pabaigos nustatymo", kuriame nustatė 2013-2014 m. šildymo sezono pabaigą nuo 2014 m. balandžio 18 d.

2014-04-09 Pirmasis Spindulėlis 2014

     Balandžio 9 d. vakarą mūsų darželyje šurmuliavo vaikai su mamomis, tėčiais, močiutėmis, sesėmis ir broliais. Juos čia01 sukvietė ,,Pirmasis spindulėlis", plačiai atvėręs kūrybinių dirbtuvėlių duris. Renginys tampa tradiciniu, jau antrus metus iš eilės gausiai sukviesdamas šeimas ne tik kūrybiniam darbui, bet ir pasibūti drauge, pabendrauti, turiningai praleisti vakarą. Čia buvo galima išmokti marginti kiaušinius modelinu, prisiminti seną marginimo tradiciją vašku, pasigaminti dėkliukų margučiams, kiaušinį paversti linksmu žaisliuku, parsinešti į namus savos gamybos velykinių dekoracijų, pasisemti idėjų, kaip pasipuošti velykinį stalą. Visiems labai rūpėjo užsukti į Sveikatuko studiją, kur vyko sveiko maisto gamyba. Laikas besidarbuojant prabėgo labai greitai  ir Spindulėlis, pradžioje palydėjęs visus į veiklas, skambiu varpeliu sukvietė visus į salę. Čia visų laukė staigmena - ilgas stalas, nukrautas kelių rūšių mišrainėmis, pagamintomis Sveikatuko studijoje, pyragais, vaistažolių arbata. 

     Tokio šilto, jaukaus ir malonaus pasibuvimo dėka mūsų salė pasipuošė daugybe išsiskleidusių gerumo žiedelių.

Renginio akimirkos>>

2014-04-08 Kaiušinių marginimas modelinu

Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykoms, balandžio 8 d. „Saulutėje“ pedagogės rinkosi į užsiėmimą „Kiaušinių marginimo būdai“. Auklėtoja Jolanta Šinkūnienė papasakojo, kokiomis technikomis margina kiaušinius bei parodė surinktus darbų pavyzdžius. Pasidalino patirtimi, kaip puošia kiaušinius modelinu. Kiaušinio lukštas apklijuojamas modelino juostelėmis. Po to kiaušinis kepamas orkaitėje. Kol kiaušiniai „kepė“, „Saulutės“, „Varpelio“ ir „Gandrelio“ pedagogės maloniai pabendravo prie arbatos puodelio.

DSCN3725 Small
DSCN3735 Small
DSCN3739 Small
1/3 
start stop bwd fwd

Informacija dėl atlygio už vaikų išlaikymą

     Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu nuo š. m. balandžio 3 d. įsigaliojo Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, išlaikymo tvarkos pakeitimai. Nepriklausomai nuo to, ar vaikas kasdien vedamas į darželį, tėvams vis tiek reiks mokėti pastovų 37 Lt dydžio atlyginimą (buvo 25 Lt) , iš dalies padengiantį maisto gamybos kaštus. Visa kita nesikeičia: atlyginimo dalį už vaikų, lankančių vaikų lopšelius-darželius, išlaikymą sudaro 15 proc. bazinės socialinės išmokos dydžio atlyginimas (19,5 Lt), nepriklausomai nuo vaiko per mėnesį darželį lankytų dienų skaičiaus. Šie pinigai skiriami ugdymo, sanitarinėms, higienos reikmėms tenkinti ir atsiskaityti už komunalines paslaugas. Tvarka numato ir atlyginimų už maitinimą mažinimą: 90 proc. mažiau moka šeimos, gaunančios socialinę pašalpą, 50 proc. - kai vaikas turi vieną iš tėvų, šeimos, auginančios tris ir daugiau vaikų, dieniniame skyriuje studijuojantys tėvai, lengvatos gali būti taikomos ir socialinės rizikos šeimoms. Vasaros laikotarpiu uždarius ikimokyklines įstaigas, atlyginimas neskaičiuojamas.

2014-03-26 ,,Futboliuko" turnyras

35 Small

 

     Kovo 26 dieną Utenos vaikų lopšelyje – darželyje ,,Saulutė" šurmuliavo daug sportiškai nusiteikusių vaikų ir suaugusiųjų. Visus juos sukvietė ,,Futboliuko" turnyras, kurio iniciatorė ir organizatorė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja Loreta Juodkienė.

Skaityti daugiau>>

Renginio nuotraukos>>

 

,,Lango" galerijoje veikia paroda ,,Futboliuko" karštinė". Dėkojame visiems, kurie gamino eksponatus parodai.

Kviečiame apsilankyti!

Parodos nuotraukos>>

2014-03-28 Dainų skrynelė

     Kovo 28 d. ,,Žiburio" pradinėje mokykloje jaunieji atlikėjai atvėrė ,,Dainų skrynelę", iš kurios pasklido gražiausios  Utenos darželių priešmokyklinių grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių atliekamos dainelės. Festivalyje dalyvavo ir klausytojus savo atliekamomis dainelėmis džiugino ir mūsų darželio kvartetas - Daina, Džiudita, Cinarė ir Dinarė iš ,,Spindulėlių" grupės (vadovė Asta Straižienė) ir trio - Austėja, Samanta ir Vytautas iš ,,Bitučių" grupės (vadovė Alma Balynienė).

DSCN3511 Small
DSCN3515 Small
DSCN3525 Small
DSCN3529 Small
DSCN3551 Small
1/5 
start stop bwd fwd

Informacija dėl prašymų priėmimo

     Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius informuoja, kad prašymai į miesto mokyklų pirmas, penktas klases priimami nuo 2014 metų balandžio 1 d. 229 kabinete. Tėvai (globėjai, rūpintojai) pateikia vaiko gimimo liudijimą ir gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą.

2014-03-21 Gerosios patirties sklaida

     Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo sėkmė didžia dalimi priklauso nuo veiklos formų įvairovės ir kūrybingo pedagogo darbo. Utenos vaikų lopšelio - darželio pedagogės Aušra Būgienė ir Ramutė Tutinienė nusprendė pasidalinti gerąja savo darbo patirtimi. Kovo 21 d. 13 val. jos vedė užsiėmimą "Pasakų veikėjai karpiniuose" kitų darželių auklėtojoms. Svečiavosi „Gandrelio" , „Pasakos" ir „Eglutės" pedagogės. Auklėtoja Aušra parodė savo karpinių parodėlę, visos pedagogės padedant Aušrai ir Ramutei bandė kirpti pasakų personažus, darė iš karpinių kaukes. Po to auklėtojos parodė, kaip dirba su šviesos stalu: Aušra panaudoja karpinius, O Ramutė audinių atraižas. Vėliau pedagogės prisėdo prie puodelio arbatos pasišnekučiuoti, pasidalinti įspūdžiais ir pasižiūrėti animacinių filmų, kurie sukurti karpinių motyvais.

                                                                              Direktorės pavaduotoja Angelė Bražionienė

DSCN3064 Small
DSCN3073 Small
DSCN3096 Small
DSCN3106 Small
DSCN3110 Small
DSCN3113 Small
1/6 
start stop bwd fwd

2014-03-20 Gražiausios Žemės spalvos

     Per Žemės dieną ir pavasario lygiadienį visi ,,Saulutės'' vaikai, pasipuošę įvairių spalvų kaspinėliais, sugužėjo į salę sužinoti, kuri spalva Žemėje gražiausia. Balsavimo rezultatai parodė, kad raudona, geltona ir mėlyna spalvos yra pačios gražiausios ir reikalingiausios.

     Renginio metu dainos, šokiai, linksmos pramogos, gera nuotaika buvo skirta Žemei, pavasariui, spalvoms.

   Būkime laimingi, šypsokimės, nes žemėje labai spalvinga ir gražu!

                                                 Parengė: priešmokyklinio ugdymo mokytoja Valerija Savickienė

DSCN2940 Small
DSCN2955 Small
DSCN2961 Small
DSCN2984 Small
DSCN3016 Small
1/5 
start stop bwd fwd

2014-03-18 Giesmių giesmelė 2014

DSCN2870 SmallKovo 18 d. Utenos Dievo Apvaizdos parapijos bažnyčioje nuskambėjo mažųjų giesmininkų atliekamos giesmelės. Čia juos jau devintą kartą sukvietė Utenos Dievo Apvaizdos parapijos ir Utenos mokyklos - vaikų darželio ,,Varpelis" organizuotas Giesmės festivalis ,,Giesmių giesmelė". Šiais metais festivalis skiriamas Šeimos metams. Festivalyje giesmelę ,,Aidas" atliko ir mūsų darželio ansamblis: Cinarė, Dinarė, Daina iš ,,Spindulėlių" grupės, Austėja, Samanta, Saulė, Vasarė, Dovydas, Martynas iš ,,Bitučių" grupės. Vaikus giedoti išmokė muzikos vadovės Asta Straižienė ir Alma Balynienė.

2% parama lopšeliui - darželiui ,,Saulutė"

                                           Gerbiami tėveliai ir kiti bendruomenės nariai,
     Dėkojame Jums už geranorišką paramą skiriant 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lopšeliui – darželiui ,,Saulutė". Jūsų paramos dėka galime gerinti  įstaigos ugdomąją aplinką.
     Jei ir šiais metais nusprendėte skirti pajamų mokesčio 2% mūsų lopšeliui-darželiui, prašome užpildyti specialią formą FR0512.

Utenos vaikų lopšelio - darželio „Saulutė" duomenys, reikalingi formos FR0512 pildymui:
1. Gavėjo tipas – 2
2. Paramos gavėjo identifikacinis numeris – 190181067
3. Paramos gavėjo pavadinimas – Utenos vaikų lopšelis - darželis „Saulutė"
4. Paramos gavėjo adresas – Utena, Vaižganto g.54
Formą užpildyti galite dviem būdais:
• elektroniniu būdu. Patogiausias ir greičiausias būdas yra elektroninis per EDS https://deklaravimas.vmi.lt
• ranka užpildant prašymą. Paimkite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos arba iš mūsų lopšelio-darželio 2% (FR0512) formą ir ją užpildykite;

  •      Daugiau informacijos ir formą FR0512 galite rasti čia.

     Užpildytą formą Jūs turite pristatyti į Valstybinę mokesčių inspekciją arba atnešti į mūsų lopšelį – darželį.
     Valstybinė mokesčių inspekcija 2% GPM priima iki gegužės 1 dienos.
                                              Iš anksto nuoširdžiai dėkojame!

Copyright © 2013. SAULUTĖ  Rights Reserved.