^Atgal į viršų

,

mod.

2014-09-08 Švenčiame gimtadienį

           Visa „Saulutės" bendruomenė labai intensyviai ruošėsi ir smagiai šventė Utenos gimtadienį. Jau penktadienį (09 05) visi susirinkome salėje ir privalėjome atsakyti į meninio ugdymo vadovės Astos Straižienės pateiktus labai rimtus klausimus. Multimedijos ekrane reikėjo atpažinti gimtojo miesto vietas: savo darželį, Dailės mokyklą, Utenos rajono savivaldybės pastatą ir kitus objektus. Gimtadienio proga vaikučiai „pasodino" iš savo rankyčių atspaudų medelį, kad jis augtų ir žaliuotų visus metus. Atsakę į klausimus, išvydome vadovės rankose Saulytę, kuri mojavo vaikams ir kvietė ateiti į miesto gimtadienio šventę dalyvauti eisenoje. Bet prieš tai dar papuošėme savo įstaigą bei skubėjome gražinti Miesto sodo šventės proga. Užvirė darbas: auklėtojos Ramutė Tutinienė, Rasa Makarskienė, Aušra Būgienė, Roma Kisielienė, Lenija Gabrilavičienė išsijuosę dirbo, ir po kruopštaus darbo Miesto sodas nušvito labai originaliu floristiniu kilimu „Tekėk, saulala".  Eisenoje puiki nuotaika neapleido nė vieno: nei vaikučių, jų tėvelių bei pedagogių, o geros emocijos lydėjo visos šventės metu.

WP 20140906 069 (1024x575)

 

          Nuoširdžiai dėkojame „Drugelių“grupės vaikučiams: Gintarei Bernotaitei, Augustui Karosui, Džiugui Kornevui, Gustei Micikevičiūtei, Ermitai Radžiūtei, Urtei Semėnaitei, Emiliui Tvarijonui, Dominykui Zakarkai, Robertai Žičkutei bei Kodėlčiukų" grupės vaikučiams: Liepai Repečkaitei, Gretai Jakimavičiūtei, Gabėtai Navikaitei, Emilijai Merkytei, Augustei Mockutei, Matui Žigeliui, Spindulėlių" grupės vaikučiams: Titui Godlevskiui, Augustui Kvikliui, Karoliui Rusteikai ir jo sesei, Airidui Valiukui, Rokui Žiezdriui, Augustui Budreikai, Godai Kornevaitei, Aironui Širveliui, Širdelių": Elijai Daubaraitei, Žiogelių": Justinai Karosaitei, Paukštelių": Justui Tvarijonui ir visiems jų tėveliams dalyvavusiems eisenoje, auklėtojoms, jų padėjėjoms, visai „Saulutės" bendruomenei už kruopštų ir atsakingą darbą ruošiantis šventei bei jos metu. 

                                                                                                                                                                                                                    Direktorė Zita Indriūnienė 

Akimirkos>>Utenos gimtadienio    

                                                                                                                                                                                            

2014-09-04 Moterys už futbolą

         Rugsėjo 4 dieną 16 valandą „Utenio" stadione vyko Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas futbolo turnyras (5x5) „Moterys už futbolą". Šio turnyro tikslas – paskatinti kuo daugiau moterų žaisti futbolą. Šiame turnyre dalyvavo ir Utenos vaikų lopšelio - darželio „Saulutė" komanda „Saulytės": auklėtojos Valerija Savickienė, Aušra Būgienė, Laima Šakalienė, meninio ugdymo vadovė Asta Straižienė, pavaduotoja ugdymui Angelė Bražionienė. Visa komanda grįžo su taure rankose ir gera nuotaika.

WP 20140904 038 1024x575

Renginio nuotraukos>>

 

Sveikinimas 2014

Kaip taip dažnai užklumpa liūtys,
Kai tyliai vakaras tamsėja,
Kažkam jau baigiasi rugpjūtis,
O tau - prasideda rugsėjis.
Tau kvepia gėlės paskutinės,
Girdi malonią paukščio šneką,-
Priglaustum paukštį prie krūtinės,
Bet jis jau kyla, tolsta, lekia.
Toli toli miškai – lyg rūtos,
Bet jų lapus jau drasko vėjas.
Liūdnai nusilenkė rugpjūtis,
O tau jau šypsosi rugsėjis.

(Liutauras Dsermuksnisegėsys)

 

        Palydime paskutines, saulės perpildytas vasaros dienas. Palinkėkime išėjusiems iš mūsų darželio vaikučiams, sugrįžtantiems po atostogų, ką tik peržengusiems mūsų slenkstį patiems mažiausiems, tėveliams, visai mūsų darželio bendruomenei, kad ruduo iš savo kišenių dosniai dalintų gėrybes, džiugintų kiekviena akimirka, o mes džiaugtumėmės vienas kitu, dosniai dalintumėme nuoširdžias šypsenas, linkėtume sėkmės.  

 

                                                                                         Bendruomenės vardu direktorė Zita Indriūnienė                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

2014-08-25 Gandrų palydėtuvės

Šiandien „Saulutės“ vaikai pajuto, kad artėja rudenėlis. Išlydėjome žmogaus sodybų puošmenas - gandrus. Darželio svečias papasakojo, ką veikė gimtinėje ir kur dabar skrenda. Pažaidė kartu su vaikais, paskutinius pavakarius suvalgė. Visus kartu nusifotografuoti pakvietė. Teko ir ašarą nubraukti, nesinorėjo fotografuotis su gandru, o kam jis išskrenda... Na, o į linkėjimų kraitelę gandrui vaikai pačius gražiausius žodžius sudėjo, kad nepamirštų jų ir vėl sugrįžę džiugintų savo kleketavimu.

DSCN5600
DSCN5615
DSCN5622
DSCN5627
DSCN5631
DSCN5654
DSCN5655
1/7 
start stop bwd fwd

2014- 08 -28 Priminimas

Sveikatos apsaugos ministerija primena tėveliams, kad vasarą reikia apsilankyti pas savo vaikų gydytoją ir pasirūpinti profilaktiniu jų sveikatos tikrinimu. Kasmetinis vaikų ir paauglių sveikatos tikrinimas yra privalomas. Jei jis atliekamas gydymo įstaigoje, kurioje vaikas yra priregistruotas, už paslaugas mokėti nereikia. Pažymą apie vaiko sveikatos būklę kasmet reikia pristatyti į švietimo ir ugdymo įstaigas iki rugsėjo 15 dienos.

Verta priminti, kad Vaiko sveikatos pažymėjimas (forma Nr. 027-1/a) turi būti pateiktas priimant vaiką į įstaigą ir vėliau kiekvienais metais remiantis Higienos norma (HN 75:2010). 

2013 m. gegužės 16 d. įsakymu Nr. V-507 Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras patvirtino šio Vaiko sveikatos pažymėjimo pakeitimus ir papildė nauju reikalavimu – dantų ir žandikaulių būklės įvertinimu. Reikia žinoti, kad dantų būklę turi įvertinti gydytojas odontologas (dantų gydytojas). Rekomenduotina atvykti pas savo šeimos gydytoją jau pasitikrinus dantų būklę. 

Svarbu atminti, kad vaikas turi būti lydimas vieno iš tėvų. Be tėvų sutikimo vaiko sveikatos tikrinti negalima. Galutinę išvadą apie sveikatos būklę šeimos gydytojas pateiks tik po specialistų konsultacijos. 

Dėl Vaiko sveikatos pažymos reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją įprasta tvarka: iš anksto užsiregistruoti bei atvykti nurodytu laiku.

2014-08-22 Baltijos kelias

     Rugpjūčio 22 d. norėdami paminėti Baltijos kelio 25–metį dvi draugaujančios darželių bendruomenės: Utenos vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“ ir Utenos vaikų lopšelis – darželis „Gandrelis“ susitikome Vaižganto gatvėje, kad pakartotume Baltijos kelio mažą atkarpėlę (ją žingsniais išmatavome – 75). Taip parodydami vaikams, kad laisvė yra labai svarbu, o draugystė – brangus dalykas. Mums susijungti padėjo ir praeiviai, o pravažiuojančios mašinos garsiniais signalais pritarė gražiai idėjai.

DSCN5545
DSCN5546
DSCN5549
DSCN5551
DSCN5554
DSCN5572
DSCN5573
DSCN5580
P1010207 - Kopija
1/9 
start stop bwd fwd

Atranka

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS – DARŽELIS „SAULUTĖ“ SKELBIA ATRANKĄ

MENINIO UGDYMO VADOVO PAREIGOMS UŽIMTI

Pareigybės pavadinimas: meninio ugdymo vadovas.

Darbo krūvis: 0,75 etato.

Darbo sutarties rūšis:neterminuota, nuo 2014-09-01.

Kvalifikaciniai reikalavimai: aukštasis muzikinis išsilavinimas.

Darbo pradžia: 2014 m. rugsėjo 1 d.

                      Pretendentas privalo pateikti:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.

4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

5. Gyvenimo aprašymą (CV).                                          

                      Dokumentai priimami:

Pretendentai dokumentus gali pateikti asmeniškai direktorei Zitai Indriūnienei arba siųsti registruotu laišku adresu: Vaižganto g.54,Utena LT -28186.

Dokumentai priimami iki rugpjūčio 27 d. darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

Informacija teikiama tel. (8 389)52553.

Pokalbis numatomas 2014 m. rugpjūčio 28 d. 11 val.

2014 -08-14 Žolinė

               Rugpjūčio 14 d. „Saulutės“ darželio bendruomenė šventė Žolinę. Ryte į darželį skubėjome su glėbiais lauko gėlių ir žolynų. Išsiaiškinę šventės prasmę,  visi susirinkome į salę rišti puokščių. Darželio „Lango“ galerijoje jas sukabinome - tegu džiūsta ir skleidžia žolynėlių aromatą!  Po darbų visų laukė kvapni žolelių arbata, duonutė ir medus. Visas darželis kvepėjo vasara!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Meninio ugdymo vadovė Asta Straižienė 

DSCN5500
DSCN5509
DSCN5513
DSCN5515
DSCN5524
1/5 
start stop bwd fwd

2014-08-08 Kepurių fiesta

      Kai karštomis dienomis saulutė kutena  vaikučius,  visada reikia prisidengti kepurėmis. ,,Saulutės" darželio  vaikai sumanė patys pasidaryti kepures,  ne bet kokias, o labai spalvingas, gražias.  Kepurės rugpjūčio 8 d. besipuikuodamos pūpsojo ant vaikų galvelių ir prašyte prašėsi, kad visi jas pamatytų. Tad vaikai ėjo išdidžiai pakėlę galvas per pievelę ir rodė savo galvos apdangalus. Buvo labai smagu, kai draugai plojo ir džiaugėsi.

DSCN5471
DSCN5472
DSCN5477
DSCN5484
DSCN5485
1/5 
start stop bwd fwd

Pasidžiaukime vasara!

     Vasara. Visi atostogauja, ilsis, pramogauja. Utenos vaikų lopšelyje – darželyje ,,Saulutė" verda darbas. Sušildyti saulės spindulių vaikai šėlioja, žaidžia, piešia, linksminasi, konstruoja, dainuoja, lipdo, stato smėlio pilis, tyrinėja gamtos paslaptis, šoka, sportuoja ir nuoširdžiai džiaugiasi naujais draugais, kurie atvyko iš Utenos vaikų lopšelių – darželių ,,Pasaka", ,,Gandrelis", „Šaltinėlis", ,,Želmenėlis" ir Utenos mokyklos – vaikų darželio ,,Varpelis". Diena prabėga labai greitai. Smagu visiems kartu!

DSC02475
DSC02478
DSCN5303
DSCN5308
DSCN5310
DSCN5314
DSCN5327
DSCN5328
DSCN5340
DSCN5341
DSCN5345
DSCN5350
DSCN5356
DSCN5357
DSCN5361
01/15 
start stop bwd fwd

Vasaros pramogos

     Vasara viliote vilioja vaikus į kiemą. Todėl šiltais penktadieniais vaikai pasineria į vasaros pramogas. 

DSCN5114 Small
DSCN5121 Small
DSCN5132 Small
DSCN5133 Small
DSCN5140 Small
DSCN5146 Small
DSCN5157 Small
DSCN5168 Small
DSCN5181 Small
DSCN5184 Small
DSCN5392 Small
DSCN5394 Small
DSCN5398 Small
DSCN5401 Small
DSCN5408 Small
DSCN5410 Small
DSCN5411 Small
DSCN5413 Small
DSCN5415 Small
DSCN5417 Small
DSCN5424 Small
DSCN5425 Small
DSCN5452 Small
DSCN5463 Small
DSCN5465 Small
01/25 
start stop bwd fwd

2014-06-23 Jonines

     2014 m. birželio 23 d. ,,Saulutės" vaikai nuotaikingai šventė Jonines. Visą mėnesį prieš tai darželyje vyko balsavimas – rinkome gražiausią vardą. Balsavimu savo nuomonę išreiškė ir Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, netikėtai užsukęs į darželį. Daugiausiai balsų surinko Joris, Augustas, Domantas, Emilis, Kamilė, Saulė. Šie varduvininkai per Jonines buvo pagerbti – jie sėdėjo gėlių žiedais apipintoje kėdėje, jiems grojo ,,orkestras". Garbingoje kėdėje teko pasėdėti ir auklėtojai Rasai – ji irgi šventė vardadienį. Visi vaikai siuntė oro bučinius ,,Žiedelių" grupės Jonukui, tą dieną neatėjusiam į darželį.

     Po šventės ant šaligatvio sumirgėjo piešiniai, o ant pievutės - gėlių kilimai. Tai dovanos varduvininkams.

DSCN5216 Small
DSCN5219 Small
DSCN5222 Small
DSCN5234 Small
DSCN5238 Small
DSCN5249 Small
DSCN5252 Small
DSCN5254 Small
DSCN5258 Small
DSCN5259 Small
DSCN5287 Small
01/11 
start stop bwd fwd

Copyright © 2013. SAULUTĖ  Rights Reserved.