^Atgal į viršų

,

mod.

2014 09 17 Spektaklis

Š.m. rugsėjo 17 d. „Saulutėje" „Bitės" teatro artistai pasakojo „Istorijas iš vabalėlių gyvenimo". Buvo labai linksma, plačiai šypsojomės ir šokome.

DSCF2867
DSCF2869
DSCF2872
DSCF2888
DSCF2889
1/5 
start stop bwd fwd

Svečiuose ponis Kutas

Rugsėjo 10 d. „Saulutės" vaikučiai buvo maloniai nustebinti įstaigos kieme arkliuko ponio apsilankymu. Labai gražiu vardu - Kutas. Vaikai galėjo ne tik paglostyti ponį, bet ir pajodinėti. Šią galimybę vaikams suteikė žirgų mylėtoja, žirginio sporto klubo „Bėras vėjas" vadovė Vita Jašinauskaitė.

DSCN5983
DSCN5984
DSCN5988
DSCN5991
DSCN5997
DSCN6012
DSCN6047
1/7 
start stop bwd fwd

2014-09-08 Švenčiame gimtadienį

           Visa „Saulutės" bendruomenė labai intensyviai ruošėsi ir smagiai šventė Utenos gimtadienį. Jau penktadienį (09 05) visi susirinkome salėje ir privalėjome atsakyti į meninio ugdymo vadovės Astos Straižienės pateiktus labai rimtus klausimus. Multimedijos ekrane reikėjo atpažinti gimtojo miesto vietas: savo darželį, Dailės mokyklą, Utenos rajono savivaldybės pastatą ir kitus objektus. Gimtadienio proga vaikučiai „pasodino" iš savo rankyčių atspaudų medelį, kad jis augtų ir žaliuotų visus metus. Atsakę į klausimus, išvydome vadovės rankose Saulytę, kuri mojavo vaikams ir kvietė ateiti į miesto gimtadienio šventę dalyvauti eisenoje. Bet prieš tai dar papuošėme savo įstaigą bei skubėjome gražinti Miesto sodo šventės proga. Užvirė darbas: auklėtojos Ramutė Tutinienė, Rasa Makarskienė, Aušra Būgienė, Roma Kisielienė, Lenija Gabrilavičienė išsijuosę dirbo, ir po kruopštaus darbo Miesto sodas nušvito labai originaliu floristiniu kilimu „Tekėk, saulala".  Eisenoje puiki nuotaika neapleido nė vieno: nei vaikučių, jų tėvelių bei pedagogių, o geros emocijos lydėjo visos šventės metu.

WP 20140906 069 (1024x575)

 

          Nuoširdžiai dėkojame „Drugelių“grupės vaikučiams: Gintarei Bernotaitei, Augustui Karosui, Džiugui Kornevui, Gustei Micikevičiūtei, Ermitai Radžiūtei, Urtei Semėnaitei, Emiliui Tvarijonui, Dominykui Zakarkai, Robertai Žičkutei bei Kodėlčiukų" grupės vaikučiams: Liepai Repečkaitei, Gretai Jakimavičiūtei, Gabėtai Navikaitei, Emilijai Merkytei, Augustei Mockutei, Matui Žigeliui, Spindulėlių" grupės vaikučiams: Titui Godlevskiui, Augustui Kvikliui, Karoliui Rusteikai ir jo sesei, Airidui Valiukui, Rokui Žiezdriui, Augustui Budreikai, Godai Kornevaitei, Aironui Širveliui, Širdelių": Elijai Daubaraitei, Žiogelių": Justinai Karosaitei, Paukštelių": Justui Tvarijonui ir visiems jų tėveliams dalyvavusiems eisenoje, auklėtojoms, jų padėjėjoms, visai „Saulutės" bendruomenei už kruopštų ir atsakingą darbą ruošiantis šventei bei jos metu. 

                                                                                                                                                                                                                    Direktorė Zita Indriūnienė 

Akimirkos>>Utenos gimtadienio    

                                                                                                                                                                                            

2014-09-04 Moterys už futbolą

         Rugsėjo 4 dieną 16 valandą „Utenio" stadione vyko Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas futbolo turnyras (5x5) „Moterys už futbolą". Šio turnyro tikslas – paskatinti kuo daugiau moterų žaisti futbolą. Šiame turnyre dalyvavo ir Utenos vaikų lopšelio - darželio „Saulutė" komanda „Saulytės": auklėtojos Valerija Savickienė, Aušra Būgienė, Laima Šakalienė, meninio ugdymo vadovė Asta Straižienė, pavaduotoja ugdymui Angelė Bražionienė. Visa komanda grįžo su taure rankose ir gera nuotaika.

WP 20140904 038 1024x575

Renginio nuotraukos>>

 

Sveikinimas 2014

Kaip taip dažnai užklumpa liūtys,
Kai tyliai vakaras tamsėja,
Kažkam jau baigiasi rugpjūtis,
O tau - prasideda rugsėjis.
Tau kvepia gėlės paskutinės,
Girdi malonią paukščio šneką,-
Priglaustum paukštį prie krūtinės,
Bet jis jau kyla, tolsta, lekia.
Toli toli miškai – lyg rūtos,
Bet jų lapus jau drasko vėjas.
Liūdnai nusilenkė rugpjūtis,
O tau jau šypsosi rugsėjis.

(Liutauras Dsermuksnisegėsys)

 

        Palydime paskutines, saulės perpildytas vasaros dienas. Palinkėkime išėjusiems iš mūsų darželio vaikučiams, sugrįžtantiems po atostogų, ką tik peržengusiems mūsų slenkstį patiems mažiausiems, tėveliams, visai mūsų darželio bendruomenei, kad ruduo iš savo kišenių dosniai dalintų gėrybes, džiugintų kiekviena akimirka, o mes džiaugtumėmės vienas kitu, dosniai dalintumėme nuoširdžias šypsenas, linkėtume sėkmės.  

 

                                                                                         Bendruomenės vardu direktorė Zita Indriūnienė                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

2014-08-25 Įvedus eurą

Euro įvedimas
Pagal Lietuvos Respublikos euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo nuostatas privaloma ne vėliau kaip nuo 2014 m. rugpjūčio 22 d. skelbti šiuo metu galiojančias kainas dviem valiutomis (litais ir eurais).
Įstaigos interneto svetainėje nuo 2015 m. sausio 1 d. iki 2015 m. birželio 30 d. skelbiamos kainos turi būti nurodytos  dviem valiutomis - eurais ir litais. (ES Tarybos Reglamento Nr. 2866/98 dėl euro ir eurą įsivedančių valstybių narių valiutų perskaičiavimo kursų pakeitimu nustatytas neatšaukiamas lito ir euro perskaičiavimo kursas - 3,45280 lito už 1 eurą).
Primename, jog nuo 2014 m. balandžio 3 d. įsigaliojo Utenos rajono savivaldybės 2014 m. vasario 27 d. sprendimas Nr. TS-58 „Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2012 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. TS-85 „Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, išlaikymą tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimas". Pakeistas:
3.2.2 papunktis ir jis išdėstytas taip:
„3.2.2. 37Lt. (EUR 10.72) maisto gamybos kaštams padengti, nepriklausomai nuo lankytų dienų ir maitinimų skaičiaus";
Utenos rajono savivaldybės tarybos 2012m. kovo 29d. sprendimu Nr. TS-85, 15 procentų bazinės socialinės išmokos dydžio atlyginimas 19,50Lt. (5,65 EUR).

2014-08-25 Gandrų palydėtuvės

Šiandien „Saulutės“ vaikai pajuto, kad artėja rudenėlis. Išlydėjome žmogaus sodybų puošmenas - gandrus. Darželio svečias papasakojo, ką veikė gimtinėje ir kur dabar skrenda. Pažaidė kartu su vaikais, paskutinius pavakarius suvalgė. Visus kartu nusifotografuoti pakvietė. Teko ir ašarą nubraukti, nesinorėjo fotografuotis su gandru, o kam jis išskrenda... Na, o į linkėjimų kraitelę gandrui vaikai pačius gražiausius žodžius sudėjo, kad nepamirštų jų ir vėl sugrįžę džiugintų savo kleketavimu.

DSCN5600
DSCN5615
DSCN5622
DSCN5627
DSCN5631
DSCN5654
DSCN5655
1/7 
start stop bwd fwd

2014- 08 -28 Priminimas

Sveikatos apsaugos ministerija primena tėveliams, kad vasarą reikia apsilankyti pas savo vaikų gydytoją ir pasirūpinti profilaktiniu jų sveikatos tikrinimu. Kasmetinis vaikų ir paauglių sveikatos tikrinimas yra privalomas. Jei jis atliekamas gydymo įstaigoje, kurioje vaikas yra priregistruotas, už paslaugas mokėti nereikia. Pažymą apie vaiko sveikatos būklę kasmet reikia pristatyti į švietimo ir ugdymo įstaigas iki rugsėjo 15 dienos.

Verta priminti, kad Vaiko sveikatos pažymėjimas (forma Nr. 027-1/a) turi būti pateiktas priimant vaiką į įstaigą ir vėliau kiekvienais metais remiantis Higienos norma (HN 75:2010). 

2013 m. gegužės 16 d. įsakymu Nr. V-507 Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras patvirtino šio Vaiko sveikatos pažymėjimo pakeitimus ir papildė nauju reikalavimu – dantų ir žandikaulių būklės įvertinimu. Reikia žinoti, kad dantų būklę turi įvertinti gydytojas odontologas (dantų gydytojas). Rekomenduotina atvykti pas savo šeimos gydytoją jau pasitikrinus dantų būklę. 

Svarbu atminti, kad vaikas turi būti lydimas vieno iš tėvų. Be tėvų sutikimo vaiko sveikatos tikrinti negalima. Galutinę išvadą apie sveikatos būklę šeimos gydytojas pateiks tik po specialistų konsultacijos. 

Dėl Vaiko sveikatos pažymos reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją įprasta tvarka: iš anksto užsiregistruoti bei atvykti nurodytu laiku.

2014-08-22 Baltijos kelias

     Rugpjūčio 22 d. norėdami paminėti Baltijos kelio 25–metį dvi draugaujančios darželių bendruomenės: Utenos vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“ ir Utenos vaikų lopšelis – darželis „Gandrelis“ susitikome Vaižganto gatvėje, kad pakartotume Baltijos kelio mažą atkarpėlę (ją žingsniais išmatavome – 75). Taip parodydami vaikams, kad laisvė yra labai svarbu, o draugystė – brangus dalykas. Mums susijungti padėjo ir praeiviai, o pravažiuojančios mašinos garsiniais signalais pritarė gražiai idėjai.

DSCN5545
DSCN5546
DSCN5549
DSCN5551
DSCN5554
DSCN5572
DSCN5573
DSCN5580
P1010207 - Kopija
1/9 
start stop bwd fwd

2014 -08-14 Žolinė

               Rugpjūčio 14 d. „Saulutės“ darželio bendruomenė šventė Žolinę. Ryte į darželį skubėjome su glėbiais lauko gėlių ir žolynų. Išsiaiškinę šventės prasmę,  visi susirinkome į salę rišti puokščių. Darželio „Lango“ galerijoje jas sukabinome - tegu džiūsta ir skleidžia žolynėlių aromatą!  Po darbų visų laukė kvapni žolelių arbata, duonutė ir medus. Visas darželis kvepėjo vasara!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Meninio ugdymo vadovė Asta Straižienė 

DSCN5500
DSCN5509
DSCN5513
DSCN5515
DSCN5524
1/5 
start stop bwd fwd

2014-08-08 Kepurių fiesta

      Kai karštomis dienomis saulutė kutena  vaikučius,  visada reikia prisidengti kepurėmis. ,,Saulutės" darželio  vaikai sumanė patys pasidaryti kepures,  ne bet kokias, o labai spalvingas, gražias.  Kepurės rugpjūčio 8 d. besipuikuodamos pūpsojo ant vaikų galvelių ir prašyte prašėsi, kad visi jas pamatytų. Tad vaikai ėjo išdidžiai pakėlę galvas per pievelę ir rodė savo galvos apdangalus. Buvo labai smagu, kai draugai plojo ir džiaugėsi.

DSCN5471
DSCN5472
DSCN5477
DSCN5484
DSCN5485
1/5 
start stop bwd fwd
Copyright © 2013. SAULUTĖ  Rights Reserved.