„Boružiukai“ virtualiai susitiko su draugais iš Visagino

101eTwinning projekto „Išbandome profesiją“ veiklos jau netrukus baigsis. 2022m. gegužės 18 d. „Boružėlių“ grupės vaikučiai per Zoom platformą susitiko su Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Pelėdžiukų mokyklėlės“ grupės vaikučiais. Priešmokyklinukai vieni kitiems pristatė savo piešinėlius, papasakojo, kuo norėtų tapti užaugę, supažindino su projekto metu vykdytomis veiklomis. Vaikai nudžiugino vieni kitus meninėmis programėlėmis.  Ačiū „Pelėdžiukų mokyklėlei“ už nuostabų susitikimą!

Parengė Kristina Č.

Pasaka „Pagrandukas“

mini 004Mažieji darželio ugdytiniai pramogavo salėje. Vaikučiai susidomėję stebėjo pasaką „Pagrandukas“, kurią vaidino „Paukštelių“ gr. priešmokyklinukai.

Parengė mokytoja   Aušra B.

Diena su kamuoliu

mini 001Kamuolys - tai žaislas, priemonė, kuri skatina vaikus judėti. Žaidimai, įvairios kamuolio ridenimo, nešimo, mėtymo užduotys sukelia vaikams geras emocijas. Mokytojos Lina K. ir Valerija S. suorganizavo „Žiedelių“, „Zuikučių“, „Drugelių“ ir „Širdelių“ grupėse sportinį renginį „Diena su kamuoliu“. Mažieji ugdytiniai laikė rankytėse įvairių dydžių, spalvų kamuolius, mankštinosi su jais, žaidė estafetes ir judriuosius žaidimus.

Parengė mokytojos Lina K. ir Valerija S.

Utenos seno pašto istorija

mini 008„Paukštelių“ grupės vaikai lankėsi dailės mokykloje, kuri įsikūrusi buvusiame Utenos seno pašto pastate. Priešmokyklinukai susipažino su buvusio pašto pastatais, esamomis patalpomis, apžiūrėjo pašto karietas, išgirdo įdomių istorijų. Visi susikaupę parašė po atvirlaiškį.

Parengė mokytoja Aušra Būgienė

„Saulutės“ jubiliejinė šventė

mini 1202022-ieji metai mūsų darželiui – jubiliejiniai! Jau 50 metų „Saulutė“ globoja, augina, myli ir ugdo Utenos miesto vaikučius.

Gegužės 5 dienos rytą darželio lauko scena ir kiemas pasipuošė balionų ornamentais, pripučiamais atrakcionais, keturračiais ir spalvingais personažais. Sugužėjo svečiai – Utenos miesto meras, miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai, Utenos Saulės gimnazijos direktorė, Aukštakalnio pradinės mokyklos direktorė, Utenos visuomenės sveikatos biuro direktorė ir darbuotojos, mūsų darželio vaikučių tėveliai, ilgamečiai buvę „Saulutės“ darbuotojai.

Svečiai klausėsi šventinio „Saulutės“ ugdytinių koncerto, kurį vedė meninio ugdymo mokytoja Asta Straižienė. Po jo darželio direktorė įteikė padėkas ilgametėms įstaigos darbuotojoms: mokytojoms Aušrai Būgienei, Valerijai Savickienei, logopedei Dalei Niaurienei, mokytojos padėjėjai Astai Gaidamavičienei, virtuvės vedėjai Reginai Marašinskienei, valytojai Vaidai Pumputienei ir skalbyklos darbuotojai Romualdai Mieliauskienei. Miesto meras įteikė 5000 eurų dovaną. Už pagalbą ir bendradarbiavimą organizuojant šventę esame dėkingi socialiniams partneriams - Utenos regiono profesiniam mokymo centrui

Vaikučiai su tėveliais ir grupių mokytojomis toliau tęsė šventę vaišindamiesi, žaisdami pripučiamuose atrakcionuose, važinėdamiesi keturračiais.

Su gimtadieniu, „Saulute“!

Parengė meninio ugdymo mokytoja Asta Straižienė