^Atgal į viršų

.

mod.

Mikrožalumynų auginimo pamokėlės

     1102020 m. rugsėjo 18 dieną „Boružėlių“ ir „Žiogelių“ grupių vaikučiai dalyvavo mikrožalumynų auginimo pamokėlėse. Užsiėmimų metu supažindino su pagrindiniais mikrožalumynų auginimo principais bei taisyklėm, visi kartu ruošė indeliuose žemę ir sėjo sėklytes, ragavo jau žaliuojančius daigelius ir, žinoma, išmoko naujų receptų, kuriuos išmėginti reikės su savo užsiaugintais daigeliais. Ir visi turėjo galimybę paragauti sveikuoliškų saldainių!

Parengė Kristina Černiauskienė ir Alytė Knizikevičienė

nuotraukos

Rudens spalvų paklotė

     mini 1202020 m. – Tautodailės metai. Puoselėjant lietuviškas tradicijas mūsų darželyje vyksta rudens spalvų paklotės paroda. Darželio kieme mokytojos su vaikais kūrė tautinės juostos motyvus iš įvairiaspalvių rudens gėrybių. Parodoje dalyvauja ir mūsų darželio svečiai – „Smalsučių“ grupė iš lopšelio-darželio „Šaltinėlis“.

                                                                                 Parengė logopedė Dalė Niaurienė

nuotraukos

Magiški kiaušiniai

     mini 101Rugsėjo 7 - 18 dienomis mūsų įstaigoje vykdoma edukacinė programa „Magiški kiaušiniai“. Unikali edukacija suteikia galimybę vaikams stebėti, kaip iš kiaušinio išsirita viščiukas. Į darželį buvo pristatyta visa reikalinga įranga sėkmingam viščiukų išsiritimui ir tolimesniam laikymui. Vaikai kartu su auklėtojomis kiekvieną dieną stebėjo naujos gyvybės atsiradimo procesą. Šis projektas – tai neišdildomų įspūdžių, gerų emocijų laikas mažų, pūkuotų kamuoliukų draugijoje.

nuotraukos

Moterų futbolo turnyras

     mini 101Rugsėjo 2 dieną Utenos „Utenio“ stadione vyko moterų futbolo turnyras „Moterys futbolo ritmu!“. Šiame turnyre dalyvavo mūsų darželio komanda. Tai sportiškiausios ir greičiausios mūsų mokytojos: Aušra Būgienė, Loreta Kanapkienė ir Zita Kumpienė. Palaikyti jaunatvišką sportinį entuziazmą komandai padėjo mokytojos Jurgitos Vanagienės dukra Karolina.

   Sveikiname „Saulutės“ moterų futbolo komandą ir dėkojame jai už dalyvavimą turnyre!

nuotraukos

Žengia Rugsėjis

      mini 103Po langais iš ryto
     Obuolių prikrito.
     Gelsta klevo lapas –
     Rudenėli, labas!

     Paskutinės gėlės
     Liūdi vasarėlės.
     Su rugsėju šnekas
     Baltas smėlio takas...

     

     Ramutė Skučaitė. Rugsėjis

nuotraukos

NUORODOS (2)

 

             sodra logo   ursssjrs  

logo ltvt

  site logo   
  smm      uscvgc     

SVEIKATAI PALANKUS 300x222 2

    

zipio draugai

 
   

tevu linija baneris