^Atgal į viršų

.

mod.

NUORODOS

logo lt

 

 tevu linija baneris 

 

 

   SVEIKATAI PALANKUS 300x222 2

vt

 

sviec

 

 utenos raj savivaldybe 2

vmi

E valdzia

sodra logo

Dabar svetainėje 8 svečiai ir narių nėra

Priminimas gyventi sveikiau

     111Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis organizuojama Europos judumo savaitė, kurios metu kviečiama skatinti sveikatingumą. Šioje iniciatyvoje aktyviai dalyvavo ir „Boružiukų“ bei „Pelėdžiukų“ grupės. Ta proga vaikučiai mankštinosi, darė kvėpavimo pratimus, diskutavo apie fizinį aktyvumą, šoko ir linksmai šokinėjo.

Parengė Visuomenės sveikatos biuro specialistė Kristina Jasiūnienė

nuotraukos

Dailės terapijos užsiėmimai

     1012018 m. rugsėjo 17 dieną vyko dailės terapijos užsiėmimai „Žiogelių“, „Pelėdžiukų“ ir „Paukštelių“ grupių vaikams, kuriuos vedė lektorė Edita Ramelienė. Tai veiklos pagal Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įgyvendinamą projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu 2018“. 

Parengė Visuomenės sveikatos biuro specialistė Kristina Jasiūnienė

nuotraukos

„Aktyvi šeima 2018“

     2018 m. rugsėjo 6 dieną „Utenio“ stadione šurmuliavo miesto darželių vaikučiai, jų artimieji, pedagogai, visuomenės sveikatos biuro darbuotojos bei patys stadiono šeimininkai. Visi susirinko į smagų sporto renginį „Aktyvi šeima 2018“. Iškilminga eisena, šokiai su kutais, įvairios rungtys, futbolo kamuolio valdymo pasirodymas - visa tai džiugino, įkvėpė ir kvietė judėti, žaisti, rungtyniauti. Nuoširdžiai dėkojame mūsų darželio šokėjoms, puikiai pasirodžiusioms šventėje. Taip pat dėkojame ir jų artimiesiems, palaikiusiems, padėjusiems ir visiems, dalyvavusiems šioje šventėje.

Meninio ugdymo mokytoja Asta Straižienė

Darželyje dirba psichologė

     Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro vykdomo projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ dėka Utenos vaikų lopšelyje - darželyje Saulutė" dirba psichologė Agnė Vaiciukevičienė. Kviečiame darželio bendruomenės narius registruotis į nemokamas konsultacijas telefonu +370 696 42754.

Skanaujame žolelių arbatą

     108Šiandien tyrinėjome prieš Žolines surinktas žoleles, mokėmės atpažinti, uostėme, rūšiavome. O arbata buvo ypatingai skani, mėgavomės kvapais ir skoniais! 

nuotraukos

Copyright © 2013. Vaikų lopšelis - darželis SAULUTĖ  Rights Reserved.