^Atgal į viršų

.

mod.

NUORODOS

logo lt

 

 tevu linija baneris 

 

                                                                                                       smm                             

   SVEIKATAI PALANKUS 300x222 2

vt

 

zipio draugai

 

urs

ssjrs 

vgc 

  vmi

 usc

sodra logo

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Dabar svetainėje 32 svečiai ir narių nėra

Judėk šokio ritmu 2019

              209Kiekvienais metais, rugsėjo 16-22 dienomis, organizuojama Europos judumo savaitė. Ta proga „Kodėlčiukų“ (mokyt. J. Šinkūnienė) ir „Boružėlių“ (mokyt. K. Černiauskienė)  grupės vaikučiai dalyvavo šokio akcijoje „Judėk šokio ritmu“. Vyko  įdomios diskusijos fizinio aktyvumo tema, kalbėta, kad aktyvus judėjimas kuria gerą nuotaiką ir gerina sveikatą.  Taip pat kalbėta ir apie kasdieninį judėjimą, kai vaikučiai padeda tvarkytis namuose, plauna indus, šluoja grindis, grupėse susideda žaisliukus ir atlieka kitus kasdieninius darbelius. Džiugu, kad akcija prasidėjo smagiu šokio ritmu, pasipuošusiu įvairiaspalvėmis bei plazdančiomis  skarelėmis  ir garsiu juoko aidesiu.

                                   Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Kristina Jasiūnienė

Nuotraukos

Džiaugiamės Darželiu ir Rudenėliu!

     mini 11Saulėtas Rugsėjis sukvietė į darželį ir mokytojas, ir vaikučius. Džiaugsmingas šurmulys netyla nuo savaitės pradžios. Gal paslapčia ir ašarėlė nurieda žvilgsniu pro langą lydint į darbus skubančius tėvelius. Bet draugai greit sugalvos naują žaidimą ir mokytoja pilna paslapčių, siurprizų!

     Taigi, džiaukimės ir Darželiu, ir Rudenėliu!

nuotraukos

Vasarėle, lik sveika!

     mini 1Paskutinę vasaros dieną darželyje vaikai pavakarius valgė lauke. Ir tikrai taip skaniau!

Bet smagių, šokti kviečiančių dainelių šį kartą nesigirdėjo. Lauke skambėjo rami, gamtos garsų pilna muzika. Girdėjosi ir vaikų balsai. Rimti ir susikaupę, padedami muzikos mokytojos Astos vaikai į mikrofoną pasakojo apie atostogas, jūrą, kaimą, net žaltį.

     Lik sveika, vasarėle! Mes tavęs pasiilgsim!

nuotraukos

Akcija paremti beglobius gyvūnus

     mini 52019 metų rugpjūčio 27 d. mūsų darželyje vyko geranoriškos, gražios ir iniciatyvios akcijos, skirtos paremti beglobius gyvūnus, užbaigimas. Mokytojos G. Liuimienė ir Z. Kumpienė kūrybiškai ir nuoširdžiai suvaidino šuniuko ir katytės personažus. Rytmetyje dalyvavo visų grupių auklėtiniai ir pedagogės. Visą rugpjūčio mėnesį darželio vaikučiai su tėveliais rinko maistelį gyvūnams. Sunešė tikrai dosniai. Turėjome galimybę prisidėti prie gyvūnų globos namuose gyvenančių kačiukų ir šuniukų gerovės. Su dideliu džiaugsmu lauktuves nuvežėme į gyvūnų globos įstaigą. Kolektyvas mus sutiko draugiškai ir labai šiltai.

     Nuoširdi padėka mokytojai I. Maigienei už prasmingos iniciatyvos organizavimą ir vaikučių tėveliams už prisidėjimą prie gražios akcijos.

nuotraukos

„Širdelių“ grupės vaikai gamino salotas

     104„Širdelių“ grupės vaikučių pasėtos salotos, pomidorai ir agurkai užaugo. Mažieji daržininkai juos rovė, skynė, plovė, pjaustė ir gamino salotas įrengtoje laboratorijoje. Pačių išaugintos daržovės - ekologiškos, o pagamintas maistas - skanus ir sveikas!

nuotraukos

Copyright © 2013. Vaikų lopšelis - darželis SAULUTĖ  Rights Reserved.