^Atgal į viršų

.

mod.

NUORODOS

logo lt

 

 tevu linija baneris 

 

                                                                                                       smm                             

   SVEIKATAI PALANKUS 300x222 2

vt

 

zipio draugai

 

urs

ssjrs 

vgc 

  vmi

 usc

sodra logo

Dabar svetainėje 4 svečiai ir narių nėra

Medžio puošimo šventė

     1012018 m. gruodžio 11 dieną dalyvavome tradicinėje, vienuoliktojoje, Utenos rajono Medžio puošimo šventėje, skirtoje profesorės gamtosaugininkės Elenos Šapokienės 90-osioms gimimo metinėms paminėti. Kiekviena grupė gamino iš siūlų, medžiagos paukštelius, taigi jų ant medžio „nutūpė“ daugiau kaip šimtas, tėveliai parūpino lesyklėles. Vaikai smagiai pašoko ratelius aplink spalvingai papuoštą medį.

Parengė Dalė Niaurienė ir Asta Straižienė

nuotraukos

Dėmesio!

Edukacinė vakaronė „Kalėdų belaukiant“ nukeliama į gruodžio 13 dieną 17 valandą. 

Būk matomas!

     108Vaikų draugas, nuostabusis bičiulis mėnulis, 2018 lapkričio 30 dieną pasikvietė priešmokyklinukus, „Paukštelių“ grupės vaikučius, dalyvauti edukacinėje veikloje „Būk matomas!“. Viskas prasidėjo naktį primenančioje tamsoje: spindėjo mėnulis, o ant vaikučių rankyčių žėrėjo mažytės žvaigždutės. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Kristina Jasiūnienė vaikučiams parodė policijos paruoštus mokomuosius filmukus apie saugų eismą ir atšvaito svarbą. Vaikučiai sužinojo, kaip reikia nešioti atšvaitus, kaip ir kokių eismo taisyklių reikia laikytis gatvėje, kieme, kodėl verta nešioti atšvaitą tamsoje. Taip pat vaikučiai sužinojo ir pamatė eksperimentą, kodėl mėnulis spindi atspindėdamas saulės šviesą. Klausėsi relaksuojančios nakties melodijos ir stebėjo, kaip mėnulis plaukia debesimis. Vaikučiai galėjo atsipalaiduoti ir pasvajoti. Jie žinojo, kad dabar bus saugūs. Ačiū Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, kuris pradžiugino vaikučius padovanodamas po pakabinamą atšvaitą – žaisliuką.

nuotraukos

Kalėdų belaukiant

81Gerbiami tėveliai,

Kviečiame visus į edukacinę vakaronę „Kalėdų belaukiant“,  kuri vyks gruodžio 4 dieną 17.00 valandą darželio salėje. Kas galite ir kas turite atsineškite į vakaronę vilnonių, storesnių, ryškesnių siūlų, iš kurių gaminsime paukštelius, taip pat storų adatų. Iki pasimatymo!

Pasidalino gerąja patirtimi

     1012018 m. lapkričio 22 dieną „Saulutės“ lopšelyje - darželyje vyko pasidalinimas gerąja patirtimi „Augink, globok, mylėk". Renginio dalyvius skambia daina pasveikino „Paukštelių“, „Pelėdžiukų“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiai, papasakojo, kokius augintinius jie turi. Pranešimus skaitė Diana Tumėnienė iš „Šaltinėlio“, Violeta Pečentauskienė ir Audra Mikštuvienė iš „Eglutės“ bei Kristina Černiauskienė iš „Saulutės“ darželių.

nuotraukos

Copyright © 2013. Vaikų lopšelis - darželis SAULUTĖ  Rights Reserved.