^Atgal į viršų

.

mod.

Naujas žaidimų kiemelis

     mini 1Spalio 15 d. darželio kieme vyko iškilmingas ir džiaugsmingas mažųjų vaikučių žaidimų kiemelio atidarymas.

   Visa darželio bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Utenos rajono savivaldybės tarybos nariui Virginijui Keraminui už Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ teritorijoje įrengtą uždarą žaidimų kiemelį, taip prisidedant prie saugesnės aplinkos ankstyvojo amžiaus vaikams kūrimo.

nuotraukos

„Kodėlčiukai“ su Adomo mamyte kepė sausainius

     1022019 m. spalio 9 dieną „Kodėlčiukų“ grupės vaikučiams edukacinę veiklą vedė mama Renata Grigaliūnienė. Ji su vaikais kepė avižinius sausainius. Susidomėjimas didžiulis! Dirbo visi, todėl sausainiai buvo pasakiško skonio. Ačiū Jums, Renata, už kantrybę ir vaikams padovanotą džiaugsmą!

Parengė Ramutė Tutinienė

nuotraukos

Išvyka į Dauniškio gimnaziją

     mini 1Lietingą spalio 8-osios rytą „Žiogelių“ grupės vaikučiai su auklėtoja Alyte išsiruošė į Utenos Dauniškio gimnaziją. Čia jie susitiko su sveikatos specialiste Kristina ir psichologe Agne. Vaikai klausėsi pasakojimų apie liūdesį, pyktį, nerimą. Sveikatos specialistė ir psichologė mokė vaikučius kalbėtis su artimais žmonėmis, pasakoti jiems apie savus išgyvenimus. Kad vaikai geriau suprastų ir atpažintų emocijas, specialistės skaitė knygelę, rodė filmuką. Vaikai klausėsi pirmokės atliekamų dainelių ir kūrinėlių. Visi gavo dovanų po knygelę.

nuotraukos

Dalyvavo akcijoje „Dovanokime gerumą vieni kitiems“

     101Spalio 10 d. visame pasaulyje bus minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Besiartinant šiai šventei, „Žiogelių“ grupės vaikučiai, lydimi mokytojos A. Knizikevičienės,  dalyvavo akcijoje „Dovanokime gerumą vieni kitiems“. Darželinukai diskutavo apie jausmų atpažinimą bei jų raiškos būdus. Mokėsi skleisti gerą nuotaiką ir dalintis ja. Gilinosi, kas įtakoja gerą nuotaiką ir sveikatą. Žiūrėjo ir analizavo mokomuosius filmukus apie miško žvėrelių draugystę. Kartu su  Dauniškio gimnazijos psichoge A. Vaiciukevičiene  spalvino ir diskutavo apie savo dienos emocijas. Vaikučiai gavo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanų, pamokančių spalvinimo knygelių apie skruzdėliuko Aniceto nuotykius „Kad niekas nesityčiotų“. Akcijos pabaigą vainikavo su skambiom dainom ir melodijom  A. Jasiūnaitė. Kiek buvo nuostabos ir džiaugsmo, kuomet ritmiškai lingavo vaikų rankelės ir šypsojosi linksmi vaikų veideliai!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Kristina Jasiūnienė

nuotraukos

,,Pelėdžiukų‘‘ grupės vaikai lankėsi Utenos daugiafunkcio sporto centro arenoje

     101Priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai 2019m. rugsėjo 27 dieną turėjo galimybę džiugiai papramogauti ir rungtyniauti sporto fiestoje, kurią vaikams dovanojo Utenos daugiafunkcis sporto centras. Čia susirinko viso miesto vaikų lopšelių-darželių priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai. Fiestos metu vaikai galėjo susipažinti su įvairiomis sporto šakomis, bei smagiai parungtyniauti.

                                                             Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Zita Kumpienė

nuotraukos

NUORODOS (2)

logo lt  tevu linija baneris smm SVEIKATAI PALANKUS 300x222 2
vt

zipio draugaiursssjrs  vgc  usc sodra logo