sviec

utenos raj savivaldybe 2

E valdzia

Svetainėje lankosi 49 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Tapome konkurso „Gyvulininkystė ir mes“ nominantais

„Žiogelių“ ir „Drugelių“ grupių vaikučiai dalyvavo Šviečiamosios gyvulininkystės programoje.  Kiekvieno mokymosi proceso pabaigoje būtinas žinių patikrinimas ir įtvirtinimas. Vadovaujantis tokia nuostata šių metų balandį-gegužę buvo paskelbtas Šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyvių kūrybinių darbų konkursas „Gyvulininkystė ir MES". Jo tikslas - sužinoti, kaip programos dalyviams sekėsi pagilinti bei įtvirtinti žinias apie gyvulininkystę ir kieno įgyvendinti projektai ar parengti kūrybiniai darbai geriausi. Konkurse dalyvavome ir mes, ir tapome nominantais!!!

Auklėtojos Irena Maigienė, Kristina Černiauskienė

Daugiau informacijos: http://www.zmmc.lt/lt/naujienos/3-karstos-naujienos/871-vieiamosios-gyvulininkysts-programa-krybini-darb-konkurso-gyvulininkyst-ir-mesq-nominantai.html

Dalyvavo festivalyje „Mažieji čiurlioniukai“

1012018 metų birželio 5 dieną priešmokyklinukai Eva, Patricija, Romas, Linas dalyvavo jaunųjų talentų festivalyje „Mažieji čiurlioniukai“. Šventės tema buvo „Draugystės pieva“. Čia vaikai dainavo, piešė draugą, šoko. Šventės pabaigoje mūsų „Išdykėlių“ komanda pakvietė visus pašokti nuotaikingą šokį "Buble gum", vaišinosi ledais.​

Parengė Roma Kisielienė

„Žiogelių“ atsisveikinimas su darželiu

101Štai ir prabėgo mokslo metai. Ir ne taip lengva ištarti – „Sudie, darželi mielas“. Vaikai per metus subrendo, sustiprėjo, susidraugavo, turėjo galimybę išmėginti daugiau elgesio modelių, perprasti įvairias bendravimo situacijas, pritapti prie kitų, pelnyti pripažinimą, išgyventi įvairias emocijas, rodyti iniciatyvą ir pastangas, priimti sprendimus, kūrybiškai keisti aplinkybes. Augo vaikų susidomėjimas knygomis, raštu, noras išmokti perskaityti reikiamą informaciją, didėjo motyvacija mokytis. Daug dėmesio skyrėme vaikų socialinių gebėjimų tobulinimui, socialinės emocinės elgsenos ugdymui.  Vaikai tapo labiau savimi pasitikintys, išmoko valdyti savo emocijas, atsižvelgti į draugų poreikius bei interesus. Sudarėme sąlygas vaikams patiems spręsti iškilusias problemas bei konfliktines situacijas. Ugdytiniai sustiprėjo fiziškai, patenkino judėjimo poreikį, išmoko saugiai judėti ir veikti, tapo savarankiški, atsakingi už saugų elgesį judant ir žaidžiant vaikų grupėje, lauke, kelyje. Išmoko jausti ir valdyti savo kūną, išlaikyti pusiausvyrą, savarankiškai laikytis asmens higienos, aktyvios veiklos, poilsio ir maitinimosi ritmo, pasakyti kitiems, kai pavargsta ar blogai jaučiasi. Vaikai turėjo galimybę kurti – natūraliai, laisvai, drąsiai, savitai, išmoko spontaniškai reikšti savo nuotaikas, jausmus, mintis bei santykį su pasauliu, įvairiomis meninės raiškos priemonėmis.

Taigi,  visi drauge džiaugiamės vaikučių pasiekimais, dėkojame tėveliams už bendravimą,  bendradarbiavimą ir tariame SĖKMĖS!!!

O šiandien norime palinkėti jiems pasidžiaugti bėgančiais per lauką spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti trapiausias smėlio pilis, pasisupti džiugioje vaikystės karuselėje. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar nesibaigia ilgai ilgai…

Auklėtojos Irena Maigienė ir Marija Nakutienė

Beždžioniukų diskoteka

1012018 m. gegužės 25 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko beždžioniukų diskoteka. Joje dalyvavo ir „Paukštelių“ grupės vaikučiai.

Renginys, skirtas Šeimos dienai

101Gegužės mėnuo ne be priežasties yra paskelbtas šeimos mėnesiu – pačiomis pirmomis dienomis sveikiname mamytes, mėnesiui pasibaigus – tėvus, o pačiame mėnesio viduryje, gegužės 15 d., yra minima Tarptautinė šeimos diena. Kaip įprasta, visa Lietuva prisipildo gražių iniciatyvų. Todėl ir mūsų darželio bendruomenė 2018 m. gegužės 25 dieną susirinko į smagų pasibuvimą - pikniką, kurio metu vaikučiai šoko ir dainavo, tėveliai su sūnumis pasodino ąžuoliuką, mergaitės su mamomis pynė saulutei kasas, visi vaišinosi gardžiu obuolių pyragu ir smagiai šnekučiavosi.