smm

usc

Dabar svetainėje 28 svečiai ir narių nėra

Akcija paremti beglobius gyvūnus

mini 52019 metų rugpjūčio 27 d. mūsų darželyje vyko geranoriškos, gražios ir iniciatyvios akcijos, skirtos paremti beglobius gyvūnus, užbaigimas. Mokytojos G. Liuimienė ir Z. Kumpienė kūrybiškai ir nuoširdžiai suvaidino šuniuko ir katytės personažus. Rytmetyje dalyvavo visų grupių auklėtiniai ir pedagogės. Visą rugpjūčio mėnesį darželio vaikučiai su tėveliais rinko maistelį gyvūnams. Sunešė tikrai dosniai. Turėjome galimybę prisidėti prie gyvūnų globos namuose gyvenančių kačiukų ir šuniukų gerovės. Su dideliu džiaugsmu lauktuves nuvežėme į gyvūnų globos įstaigą. Kolektyvas mus sutiko draugiškai ir labai šiltai.

Nuoširdi padėka mokytojai I. Maigienei už prasmingos iniciatyvos organizavimą ir vaikučių tėveliams už prisidėjimą prie gražios akcijos.