Dėmesio būsimų pirmokų tėveliams!

Informuojame, kad tėvų (globėjų) (toliau – tėvai) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases bus priimami nuo 2020 metų nuo gegužės 4 d. 8 val. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. Anksčiau atsiųstų prašymų neužskaitysime.

Tėvams pateikus prašymą po birželio 1 d. ir jeigu pagal teritoriją priskirtoje mokykloje nėra laisvų mokymosi vietų, siūloma rinktis mokyklas, kurios vykdo tą pačią ugdymo programą ir kuriose yra laisvų vietų.

Tėvai prašymus į miesto mokyklų pirmas klases galės pateikti elektroniniame paslaugų portale: https://www.epaslaugos.lt/ , https://epristatymas.post.lt/ arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymo elektroninė forma (pridedama), Asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas ir aptarnavimo teritorijų priskirimas Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms pagal ugdymo programas bei Utenos rajono savivaldybės 2020 m. balandžio 2 d. tarybos sprendimas Nr. TS - 80 „Dėl Utenos rajono bendrojo ugdymo mokykloms mokinių skaičiaus kiekvienos klasės sraute ir klasių skaičiaus kiekviename sraute, mokinių, ugdomų pagal priešmokyklinio ugdymo programą, skaičiaus ir priešmokyklinio ugdymo grupių skaičiaus 2020-2021 mokslo metams nustatymo“ skelbiami www.svietimas.utena.lm.lt/svetainėje.

Primename tėvams (globėjams), kad atidžiai įrašytų vaiko asmens kodą, nes vaiko duomenys yra suvedami naudojant vaikų registravimo ir apskaitos programinę įrangą.

Jeigu vaikas dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turi specialiųjų ugdymosi poreikių, tai tėvas turėtų pateikti gydytojo pažymos kopiją apie vaiko negalią, nes tai mokykloms labai palengvina klasių komplektavimą.

Jeigu pageidaujančių mokytis mokykloje yra daugiau, negu gali mokykla priimti, tai pirmiausia priimami toje mokykloje mokytis pageidaujantys asmenys, gyvenantys mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Į likusias laisvas vietas klasėse gali būti priimti asmenys, negyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje: pirmumo teise priimami asmenys, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje jau besimokančių mokinių broliai ir seserys, ir arčiausiai mokyklos gyvenantys asmenys pagal prašymo padavimo datą ir laiką“.

Jeigu tėvai yra pasirinkę mokytoją, tai gali prašyme pažymėti mokytojo pavardę, vardą.

Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunumo reikalų skyrius

NUORODOS (2)

sodra logo   ursssjrs