smm

Dabar svetainėje 45 svečiai ir narių nėra

Informacija tėvams

Vaikų priėmimas

1. Utenos vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“ dirba  nuo  7. 00 iki 17.30 val. Vaikų priėmimas vyksta iki 9.00 val., o pasiimti prašome iki 17.30 val.
  2. Naujai atvykstantys ir po ligos sugrįžę vaikai priimami su vaiko sveikatos pažymėjimu (formą Nr. 027-1/a)

Vaikų maitinimas ir atlyginimas už darželį

1. Vaikai maitinami 3 kartus per dieną. Norint atsisakyti pusryčių ar pavakarių, prašymą direktorei rašyti nuo pirmadienio, nurodant trukmę ( ne mažiau kaip savaitę).
  2. Pradėjus lankyti darželį iki einamojo mėnesio 15 dienos, abonentinis mokestis – 7 EUR, o nuo 16 dienos – 2.85 EUR. Lankantiems vaikams reikia mokėti pastovų 10.72 EUR dydžio mokestį, iš dalies padengiantį maisto gamybos kaštus,   nepriklausomai nuo to, ar vaikas kasdien vedamas į darželį. Abonentinis mokestis skaičiuojamas ir tada, jei vaikas nelanko darželio. Išvykstant iš darželio iki mėnesio 15 dienos abonentinis mokestis – 2.85 EUR, o nuo 16 dienos – 5.7 EUR.
  3. Norint gauti mokesčio už vaiko maitinimą lengvatą, reikia rašyti prašymą direktorei ir pateikti pažymas, suteikiančias teisę į lengvatą. Lengvata taikoma nuo einamojo mėnesio.
  4. Už darželį reikia mokėti  AB „Šiaulių bankas“, banko sąskaita LT957181100000142759 arba internetu arba Perlo“ terminale iki einamojo mėnesio 20 dienos. Mokant įmokas įvedami šie rekvizitai:

Įstaiga – Utenos vaikų lopšelis-darželis Saulutė“ 19018067

Mokėtojas – vaiko, už kurį mokama, vardas ir pavardė bei grupė

Įmokos suma – būtinai lygiai tokia, kokia nurodyta atsiskaitymo lapelyje.

Išskirtiniais atvejais (išvykstant, pametus mokėjimo kvitą)  - darželio kasoje.

1. Norint išvykti iš darželio, reikia rašyti prašymą direktorei. Mokestis sumokamas paskutinę lankymo dieną.
  2. Nelankius darželio 2 mėnesius be priežasties, vaikas išbraukiamas iš darželio sąrašų.

Higiena ir vaiko sveikata

1. Į darželį vaikai turi būti vedami švarūs, švariais drabužėliais. Grupėje vaikai turi turėti tinkamą avalynę su pakulne. Skyreliuose rekomenduojame turėti atsarginius  drabužėlius. Viršutiniai drabužėliai turi būti patogūs ir praktiški, atitinkantys oro sąlygas, nesudarantys sunkumų vaikui rengtis savarankiškai.
  2. Negalima priimti vaikų, kurie turi ūmių, užkrečiamų ligų požymius (karščiuoja, skundžiasi skausmu, viduriuoja, vemia, aštriai kosti, yra pūlingų išskyrų iš nosies), t. p. turinčių utėlių ar glindų.
  3. B ū t i n a grupėje palikti tėvų darbo, namų ir mobiliojo telefono numerius, kad galėtume Jus informuoti vaikui susirgus ar įvykus traumai -  suteikiant vaikui  pirmąją med. pagalbą,  tėvų dalyvavimas yra būtinas. Pasikeitus telefono numeriui informuoti  grupės auklėtojas.

Dienos ritmas

1. Pasivaikščiojimui vaikai vedami 2 kartus per dieną pagal grupės režimą. Žiemą į lauką vaikai vedami  pagal higienos normas: esant lauko temperatūrai tuo metu iki  -12°C. Pageidaujame, kad vaikų apranga lauke atitiktų temperatūros pokyčius visais metų laikais. Į lauką vedami visi grupėje esantys vaikai.
  2. Kiekvieną dieną visi vaikai migdomi popiečio miego pagal grupės režimą. Nenorintiems miegoti, pasiūloma pailsėti atsigulus.