Informacija apie laisvas darbo vietas

.,

Utenos vaikų lopšeliui-darželiui „Saulutė“ darbui nuo 2020 m. liepos 22 d. reikalingas ikimokyklinio ugdymo mokytojas (a).

Reikalavimai pretendentams: aukštasis universitetinis/neuniversitetinis, aukštesnysis (įgytas iki 2009 m. arba specialusis vidurinis (įgytas iki 1995 m.) išsilavinimas, ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikacija.

Pretendentai privalo būti išklausę specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kursą mokytojams pagal Specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursų programą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2007 m. gruodžio 18 d. įsakymu Nr. ISAK-2481 „Dėl Specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursų programos patvirtinimo“, ne mažesnės apimties kaip 60 valandų arba 2 studijų kreditų, anksčiau arba studijų metu.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 4,96 (priklauso nuo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo).

Atrankos posėdis vyks liepos 8 d. 13 val. 15 min.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

• Prašymą leisti dalyvauti atrankoje,
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Gyvenimo aprašymą;
  • Motyvacinį laišką;
  • Galima pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas ir patirtį liudijančius dokumentus.

Dokumentus su nuoroda „Dėl ikimokyklinio ugdymo mokytojo(os) darbo“ siųsti iki 2020 m. liepos 7 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba adresu Vaižganto g. 54, Utena. Informacija telefonu 8 389 52553.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybės aprašymas.

NUORODOS (2)

sodra logo   ursssjrs